Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy na stronie internetowej biura architektonicznego MAXI - PROJEKT. Nasza działalność obejmuje projektowanie obiektów budowlanych w szczególności budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, wykonywanie ekspertyz budowlanych i inwentaryzacji budynków.
Dysponujemy szeroką bazą gotowych projektów domów jednorodzinnych – projektów typowych, a także wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie klientów.
Na życzenie klientów wykonujemy także projekty aranżacji wnętrz oraz profesjonalne wizualizacje 3D projektowanych obiektów.
W naszej działalności kierujemy się zasadą, aby w jak najbardziej optymalny sposób rozwiązać wszystkie problemy Inwestora; na etapie tworzenia projektu, następnie jego realizacji oraz eksploatacji.
Specjalizujemy się projektowaniem budynków na terenach objętych szkodami górniczymi oraz budynków pasywnych i energooszczędnych!

Misja
Misją firmy jest chęć dostarczania klientom unikalnych i nowoczesnych projektów. Nieustannie staramy się wyprzedzać ich potrzeby i urzeczywistniać marzenia o budownictwie bezpiecznym i komfortowym. Dążymy do tego, by oferować klientom technologie przyjazne dla ludzi i środowiska.

Wizja
Motywacja naszego zespołu projektantów zawsze wykraczała poza zwykłą realizację kolejnych projektów. Naszym działaniom nieustannie towarzyszy pragnienie pogłębiania wiedzy, wyprzedzania rozwiązań i bycia liderem. Ambicją jest zapewnienie klientom, a tym samym, społeczeństwu, najskuteczniejszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz ciągłe poszukiwanie i doskonalenie nowych rozwiązań sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem zarówno dla klientów, jak i kontrahentów.

Kierunki strategiczne

  • Stały i zrównoważony rozwój firmy.
  • Zwiększenie rozpoznawalności marki w celu pozyskania nowych klientów i profesjonalnej kadry inżynierskiej.